باغ عروسی یکی از مهمترین بخشهای برگزاری مراسم عروسی بوده و اگر در انتخاب و اجاره باغ جهت جشن عروسی و مراسم نهایت دقت و نکته سنجی صورت گیرد حتما در موارد مختلف مراسم شامل رفاه میهمانان ، امنیت و دسترسی آسان میهمانان ، هزینه های برگزاری عروسی و همچنین زیبایی و جشن تاثیر بسزایی خواهد داشت .

باغ های عروسی در محدوده تهران شامل مناطق زیر میشوند :
باغ عروسی در جاجرود
باغ عروسی در لواسان
باغ عروسی در تهران
باغ عروسی در گرمدره
باغ عروسی در شهریار
باغ عروسی در احمدآباد مستوفی
باغ عروسی در فیروزبهرام

باغ تالار نوعروس یکی از باغ های برگزاری عروسی در محدوده فیروزبهرام است . در طراحی و اجرای باغ عروسی باید نکات بسیار مهمی را در نظر گرفت . این نکات عبارتند از :
سالن جهت برگزاری عروسی
میز شام و سالن شام
محوطه بیرونی و چیدمان فضای باز عروسی
تزئینات مسیر ورودی
سالن عقد
پارکینگ
و دیگر بخشهای مراسم

در طراحی باغ عروسی و باغ تالار نوعروس تمامی این موارد را در نظر گرفته و سعی بر آن داشته ایم که بهترین شرایط را برای برگزاری یک جشن عروسی زیبا فراهم کنیم .

باغ عروسی از نظر قیمت در سایر نقاط متفاوت است . برای آگاهی از قیمت های اجاره باغ ها و باغ تالار های عروسی میتوانید با ما تماس بگیرید و از شرایط ویژه بهرمند شوید .

باغ عروسی نوعروس یکی باغ تالار های عروسی غرب تهران با قیمت مناسب و شرایط عالی برای میهمانان از نظر دسترسی میباشد . به دلیل نزدیک بودن باغ عروسی و تالار باغ نوعروس به شهر تهران که این فاصله کمتر از نیم ساعت است ، باعث شده تا میهمانان در زمان مراجعه ابراز رضایت کنند و هرگز گله های متداول در مورد سخت بودن آدرس یا دوری مسیر را عنوان نکنند .

همچنین باغ عروسی نوعروس به دلیل داشتن پارکینگ اختصاصی با ظرفیت گنجایش بالا از نظر امنیت میهمانان و دسترسی آسان به خروج از جشن عروسی را فراهم کرده است .

از دیگر مزیت های باغ عروسی و باغ تالار نوعروس قیمت مناسب جهت اجاره باغ برای برگزاری عروسی است . امروزه به دلیل بالا رفتن قیمت های اجاره باغ برای عروسی یکی از معضلات و دغدغه های عروس و داماد ها اجاره باغ عروسی با قیمت مناسب است .

اگر به دنبال باغ عروسی نزدیک به تهران یا اجاره باغ برای عروسی با شرایط مناسب هستید حتما به شما پیشنهاد میکنیم از باغ تالار نوعروس دیدن فرمایید .

 

09121344441

امین رضایی

این صفحه 1456 بار مشاهده شده است .