درباره تشریفات مجالس و عروسی امین

شرکت تشریفات مجالس امین با مدیریت امین رضایی با بیش از 14 سال تجربه در زمینه برگزاری مجالس عروسی و نامزدی افتخار این را دارد که به عنوان یکی از معتبرترین موسسات تشریفات خدمات مجالس با به کار گیری روش های نوین دیزاین خاطره ای به یادماندنی از مهمترین شب زندگی را برایتان به ارمغان  آورد.
تشریفات عروسی امین با سرمایه گذاری در زمینه دکوراسیون های کلاسیک و مدرن و همکاری با دیزاینرهای حرفه ای به همراه پرسنل مجرب و تحصیل کرده در زمینه صنعت تشريفات مجالس سعی بر این دارد با حفظ ارزش های اخلاقی و حرفه ای با بالاترین سطح کیفی و کمی میزبان شایسته ای برای میهمانان گرانقدر شما باشد.

تشریفات از بخشهای گوناگونی تشکیل شده که امین رضایی برای هر بخش برنامه ای ویژه دارد ، این بخش ها شامل : تشریفات گل ، تشریفات موزیک ، تشریفات غذا ، تشریفات پذیرایی و باغ عروسی ... تشریفات عروسی تمامی این بخش ها را شامل می وشد و یک تشریفات مجالس باید به تک تک آن توجه داشته باشد .
 

باغ عروسي

تشريفات مجالس و شريفات عروسي امین رضایی با در اختیار داشتن باغ های تهران و کرج و گرمدره و حومه توانسته پیشنهادهای زیادی را به عروس و دامادهای خود بدهد و با شناخت باغ های منطقه بهترین طراحی و دیزاین را برای هر باغ داشته باشد تا با تنوع بالای خود شکوه مراسم را چندین برابر کند .

 

بازدید : ۵۳۶۵ بار