تشریفات مجالس و عروسی در نورپردازی

تاریخ نگارش : چهارشنبه ۱۳۹۵/۶/۳۱

حالا که شما تمام راهنمایی ها و ترفندها را در مورد تشریفات مجالس و عروسی و باغ عروسی، یاد بگیرند که چه نوع از نور برای عروسی به سبک خود است.

تشریفات مجالس نورپردازی های سبک
 

خود را به سبک تشریفات عروسی کلاسیک


بسیاری از فضاهای پذیرایی کلاسیک تشریفات مجالس  با وسایل زرق و برق دار، مانند لوستر کریستال و sconces دیوار، که اضافه کردن محیط زیبا را به یک تشريفات مجالس فضای بدون هیچ هزینه اضافی مجهز. اگر شما به دنبال به تا جلا، اضافه candelabras نقره به ناهار خوری جداول they'll دادن تب و تاب بودن نرم و به عنوان دکوراسیون. چیزهایی نگه داشتن مدرن تر؟ پر طوفان شیشه ای با شمع ستون برای اثر عاشقانه است. تشریفات عروسی نظر اضافه کردن یک طغرا به رقص خود را با یک رها، و یا استفاده کانون توجه برای نشان دادن یک نوار خام، یک مجسمه یخ و یا یک کیک زرق و برق دار. اگر شما در حال ناهار خوری و رقص زیر ستاره ها، چراغ چشمک زدن هستند سحر و جادو خالص. و فراموش نکنید که برای پایان دادن به شب در یک یادداشت بالا با گوهر درخشان کلاسیک ارسال کردن، محل برگزاری اجازه.
 


تشریفات مجالس و عروسی در روستا


گفت: "من" در یک انبار؟ شروع باغ عروسی با چراغ بازار این رشته globestyle اضافه کردن کمی هوس به فضاهای باز.تشریفات آنها بزرگتر از چراغ های کریسمس چشمک زدن یا هستید، پس هر لامپ یک مقدار سخاوتمندانه از روشنایی حالی که همچنین ایجاد جذاب فراهم می کند جو است. راهرو مراسم خط و یا مسیر در فضای باز با کیسه های مشاهیر-کاغذ ساده به یک بیانیه بزرگ است. اگر شما در حال رفتن برای نگاه التقاطی بیشتر، انتخاب کردن برای یک درمان لوستر منحصر به فرد (فکر می کنم کوزه میسون و یا لامپ ادیسون) و یا مخلوط چند سبک های روشنایی ایجاد یک فضای باز احساس با تعیین فضاهای داخل محل، مانند حلق آویز لوستر بیش از مساحت سالن و یا ایجاد یک پس زمینه مراسم با معلق فانوس ستاره کاغذ صمیمی تر.
 


تشریفات مجالس رومانتیک


افزایش خانه مزرعه زیبا خود را و یا قلعه با چراغ چشمک زدن. این درخشش لامپ کوچک! چسبیدن به آنها را به صورت عمودی به ایجاد یک پس زمینه مراسم، و یا با پارچه مزین کردن آنها را از یک چادر برای یک اثر سایه بان و یا خیال آسمان. اگر شما در حال جشن خارج از منزل، در نظر تعلیق فانوس از درختان، و یا استفاده از آنها را به مسیر نور است. (فانوس کوتاه نیز می تواند کارت های اسکورت زیبا را.) لوستر هر گونه تنظیم احساس صمیمی تر، در حالی که صورتی روشنایی رنگ شستشو خواهد فضای کل خود را عاشقانه، تب و تاب بودن صورتی رنگ است. در پایان شب، مهمانان بپرسید به ارسال فانوس آرزو به آسمان شب با یک آرزو برای آینده شما.
 

تشریفات عروسی مدرن


اضافه کردن پرنیان حزب به یک فضای ناتمام مدرن (گالری، یک انبار شهرستان) با نور رنگ شستشو. برای انتخاب کردن رنگ که تملق گفتن رنگ پوست، مانند pinks و بنفش، و اجازه دهید آنها را در شدت ساخت در طول دوره از شب. براق، قبل از روشن جداول، که به معنای واقعی کلمه از درون درخشش، ارائه یک احساس گرم اما معاصر است. در نظر اضافه کردن چراغ های LED به ترتیبات گل برای درخشان ساقه که دو به عنوان دکور و خلق و خوی روشنایی. روشن دیوارهای محل برگزاری با gobopatterneffect سرد، و یا پروژه ستاره کوچک بر روی سقف بالا رقص. طراحی و یا ویدیو در حال حرکت طرح از گل های گل و یا یک منظره شلوغ دیگر سرد، گزینه حساس است.
 


سبک تشریفات مجالس و عروسی مرزی


برنامه ریزی برای تبادل قول در یک انبار تبدیل شده و یا ساختمان تاریخی؟ بازی تا سبک منحصر به فرد خود را با نور که منطبق. استفاده از uplighting برای جلب توجه به جزئیات معماری یا اضافه کردن یک ماشین از رنگ به فضا. برای روشنایی جدول، به خوشه از فانوس آهن، که می تواند به عنوان نور و نور و محور دو برابر است. یا ترکیب لوستر لامپ ادیسون برای یک نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل است. شخصی فضای مراسم خود را با یک علامت خیمه های سفارشی و یا رشته های چراغ بازار عمودی. میزبانی پس از حزب؟ برخی از سرگرم کننده با چوب 90s در سبک تب و تاب بودن، و یا متصدی بار خود را بپرسید به لغزش همزن کوکتل LED به فکر تهیه مکان مستقل امضای خود را برای یک مشروب قبل از خواب جشن

بازدید : ۹۳۳ نفر