نورپردازی تشريفات مجالس و تشريفات عروسي

تاریخ نگارش : پنجشنبه ۱۳۹۵/۷/۱

تشريفات عروسي و تشريفات مجالس امین رضایی با افکتهای روز مدانواع روش های تشریفات مجالس برای نورپردازی


نور جداول تشریفات مجالس و تشریفات عروسی  به اندازه کافی. این کمک می کند تا مردم را به دیدن آنچه که آنها در حال غذا خوردن و هر یک از دیگر در باغ عروسی
    چراغ چراغ باتری قرار داده شده در یک ظرف شیشه ای یا چراغ های LED چای یک گزینه ارزان اما موثر است. باغ عروسي مزیت استفاده از چراغ LED چای است که بر خلاف شمع واقعی آنها نمی خواهند ضربه و یا شروع یک آتش. آنها همچنین بسیار مقرون به صرفه است.    استفاده از یک لامپ های متفاوت رنگی. اگر شما با استفاده از یک محل که در آن نور از قبل تنظیم شده، تشريفات عروسي شما می توانید آن را بیشتر موضوع "شما" با استفاده از لامپ با رنگ عروسی خود را. اگر آن را می سازد چیز بیش از حد کم، تنها هر نور دوم و سوم است.

 


روش های خاص نورپردازی توسط تشریفات عروسی و تشریفات مجالس
 انتخاب نور در فضای  باز تشريفات مجالس اگر عروسی خود را عمدتا در خارج از منزل اتفاق می افتد. فصل تابستان زمان ایده آل برای یک عروسی در فضای باز است و حتی فکر نور همچنان طولانی، برخی از نور یک ایده خوب است، به خصوص برای زمانی که آن رشد می کند تیره تر و برای اضافه کردن یک فضای زیبا.
    قرار دادن رشته نور در اطراف قوس و کلاه فرنگی. اگر شما با داشتن یک عروسی غروب در باغ عروسي، پوشش قوس عروسی با نور می توانید نگاه شگفت انگیز و احساس بسیار فانتزی مانند.    درختان ایده آل برای حلق آویز فانوس از می باشد. هیچ چیز را در چند ناخن - رشته گره خورده و یا سیم در اطراف درخت برای یک آویز موقت، سپس آن را بعد از عروسی به طوری که درخت آسیبی به سمت چپ است را حذف کنید.    نظر با استفاده از روشنایی خورشیدی. این به طور خودکار در هنگام غروب می آیند و به شما می دهد یک چیز کمتر به نگرانی در مورد. آن برق نیاز ندارد، بنابراین ممکن است آن را ایده آل برای یک ساحل یا باغ عروسی که در آن شما می توانید دسترسی به برق نیست.

بازدید : ۷۸۳ نفر