خدمات عروسی

تاریخ نگارش : دوشنبه ۱۳۹۴/۴/۸

خدمات عروسی من جمله کارهایی می باشد که می توان از آن به عنوان یکی از پر مشغله ترین و پر استرس ترین مشاغل یاد کرد

 

خدمات عروسی

و

تشریفات عروسی

 

      زیرا که هر خدماتی شامل تعداد محدودی مسولیت می باشد ولی خدمات عروسی شامل زیر مجموعه هایی می باشد که هر کدام به صورت مجزا نیاز به مدیریت دقیق و کارآمد دارد.

من جمله زیر مجموعه های هر خدمات عروسی می توان گل آرایی،َمع آرایی،دیزاین میزها،تشریفات مربوط به ورودی و جایگاه عروس و داماد،میز شام و از همه مهم تر غذای عروسی می باشد.

شایان ذکر است در بخش گل آرایی خدمات عروسی،در شرکت تشریفات مجالس امین،عروس و دامادها می توانند با توجه به منوی انتخاب شده،نوع گل و ترکیب رنگ آنرا انتخاب نمایند،یعنی در قسم های مختلف خدمات عروسی،من جمله گل آرایی،نظر و سلیقه شخصی خود عروس و دامادها دخیل می باشد.

یکی دیگر از خدمات عروسی شمع آرایی کردن مجلس عروسی می باشد،که یکی از پر کاربرد ترین اقلام برای زیبا تر شدن خدمات عروسی،به کار بردن شمع در نفاط مختلف من جمله روی میز میهمانان و مسیر ورودی و جایگاه ومیزهایی که تحت عنوان بار شمع در جای جای فضای مهمانی قرار می گیرند.

از دیگر موارد مرتبط با خدمات عروسی،تشریفات مربوط به جایگاه عروس و دکوراسیون ورودی و ... میباشد،که هر موسسه ارائه کننده خدمات عروسی می بایست برای خود یک سری موارد دکوری شامل جایگاه عروس،دکوراسیون ورودی عروس و داماد،بار شمع و میز یادبود و ... داشته باشد که از آن بتواند به عنوان دکور اختصاصی یاد کند و به طور کلی موارد دکوری هر موسسه به عنوان امضای آن موسسه خدمات عروسی می باشد که متمایز کننده آن موسسه از دیگران می باشد.

نباید از این مسئله غافل شد که کاملا صحیح است که تزئینات،مسئله بسیار مهمی در خدمات عروسی می باشد،ولی قسمت اعظم کار هر موسسه خدمات عروسی،بخش پذیرایی ها میباشد که یکی از اصلی ترین خدمات عروسی میباشد.

از آنجایی که میهمانان گرانقدر پس از طی یک مسیر نسبتا خسته کننده،خود را به محل مراسم عروسی می رسانند،لذا یکی از وظایف هر شرکت خدمات عروسی این است که به نحو احسن از مدعوین پذیرایی به عمل آورد تا بتوان پاسخ قدم رنجه کردن این عزیزان را با خدماتی درخور ایشان داد.

یکی از نکات متمایز کننده موسسات خدمات عروسی با یکدیگر،مدیریت دقیق پذیرایی و رسیدگی به میهمانان می باشد.

پذیرایی مستمر با آرامش و توام با صبوری کامل،من جمله وظایف پرسنل خدمات عروسی می باشد.

از همه این حرفها که بگذریم به بخش بسیار مهمی از خدمات عروسی می رسیم که خوب ارائه شدن آن می تواند به یک موسسه خدمات عروسی،نمره قبولی دهد،یا بالعکس اگر تمام کارها به نحو احسن انجام شوند ولی فقط این یک مورد دارای ضعف باشد،همین برای دریافت نکردن نمره قبولی کافیست و تمام خدمات عروسی را زیر سوال می برد و این بخش از خدمات عروسی چیزی نیست جز،شام عروسی.

بعد از فعالیت های زیاد و بزن و بکوب و شادی،میل کردن یک شام خوش مزه و با کیفیت،خالی از لطف نیست.

می توان با یک شام لذیذ و خوش مزه،خاطره یک شب زیبا و رویایی را تکمیل کرد و سالها از آن شب در خاطرات به عنوان یک شب به یاد ماندنی یاد کرد.

 

 

خدمات عروسی  خدمات عروسی  خدمات عروسی

خدمات عروسی  خدمات عروسی  خدمات عروسی

 

 

 

بازدید : ۲۵۴۴ نفر